Pościel i prześcieradła

Zestawy prezentowe

Pluszaki JellyCat

  • JellyCat – Lisek Rudy 31 cmJellyCat – Lisek Rudy 31 cm
  • JellyCat – Króliczek Leśny 31 cmJellyCat – Króliczek Leśny 31 cm

Autorska kolekcja moontoon Leśne Kołysanki to propozycja dla miłośników leśnego motywu i dzikich zwierzątek leśnych. Całą kolekcję zdobią autorskie ilustracje polskiej artystki, Małgosi Zając, która stworzyła piękny, ale i uroczy motyw leśny. Głównym bohaterem kolekcji moontoon Leśne Kołysnaki jest lisek i jego przyjaciele z brzozowego lasu. Pościel lis ma wiele tajemnic do odkrycia! To wielka przyjemność odkrywać co dzieje się w tym magicznym, sennym lesie…

W kolekcji moontoon Leśne Kołysanki znajdziesz:

Motyw pościeli lis Leśne Kołysnaki został zaprojektowany w taki sposób, aby sprawdził się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Bawełniana pościel lisek i przyjaciele z lasu

Jeżeli szukasz dla dziecka pościeli w liski sprawdź koniecznie naszą propozycję bawełnianego kompletu pościeli dla dzieci z motywem leśnym. To miękka pościel ze 100% bawełny satynowej, która miło otuli Twojego malucha do snu.

Na pięknej, drukowanej w dużym formacie ilustracji zdobiącej pościel moontoon z motywem leśnym Leśne Kołysnaki Twoje dziecko znajdzie przyjaciół z brzozowego lasu: liska, borsuka, jeże i zajączki szykujące się do snu. To ciekawa ozdoba pościeli dziecięcej, która pobudzi wyobraźnię i zainspiruje was do zgłębiania jej tajemnic, opowiadania co dzieje się w tym magicznym lesie. A może wspólnie wymyślicie dalsze losy liska i jego przyjaciół? Jakie imię w Waszych historiach będzie nosił lisek? Bardzo jesteśmy ciekawi!

Pościel lis Leśne Kołysnaki moontoon jest nie tylko piękna i inspirująca, ale również bardzo praktyczna. Wykonana z wysokiej jakości bawełny satynowej, delikatnej, ale zarazem trwałej to gwarancja, że posłuży Wam przez długi czas. Trwały nadruk pościeli lis umożliwia wielokrotne pranie bez ryzyka, że kolory stracą intensywność.

Pościel lisek bawełniana zapianana jest na suwak ukryty pod zakładką. Takie rozwiązanie ułatwi szybką zmianę pościeli lis, ale również zapewni komfort snu. Możesz mieć pewność, że poszewki na kołdrę i poduszkę zawsze pozostaną na swoim miejscu. Nawet u największych nocnych wierciochów, a także dzieci uwielbiającycg bitwy na poduszk.

Moontoon to bezpieczna polska pościel dziecięca. Tkanina i nadruk posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Cały proces jej tworzenia przebiega w Polsce, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Poszewka na poduszkę dziecięcą lis – poduszka lisek

Jeżeli szukasz dodatków do pokoju dziecięcego z motywem lisa wybierz poszewkę na poduszkę moontoon, dzięki której stworzysz klimatyczną poduszkę lis dla Twojego dziecka. Poszewkę na poduszkę zdobi śpiący lisek, a w jego pięknej, puszystej kicie słodko mości się zajączek. To uroczy dodatek do każdego dziecięcego pokoju, czy dziecięcej sypialni, nie tylko tej z motywem lasu.

Poszewka na poduszkę dziecięcą lisek moontoon jest dostępna w trzech rozmiarach: 40×60 cm, 50×60 cm oraz 50×70 cm.

Pościel lisek – Prześcieradło 120×60 cm z motwem liska

Prześcieradło do łóżeczka dziecięcego 120×60 cm (łóżeczka 60×120 cm) z motywem lasu z liskiem będzie piękną dekoracją sypialni. Prześcieradło 120×60 cm moontoon Leśne Kołysanki może być używane samodzielnie, lub w komplecie z pościelą lisek z tej samej kolekcji.

Naszą propozycją jest również komplet matchy-matchy malucha i starszaka. Dla starszaka wybierz komplet pościeli lis 100×135 cm lub komplet pościeli lis 140×200 cm, a dla młodszego rodzeństwa prześcieradło 120×60 cm moontoon Leśne Kołysanki. Starszak z pewnością będzie przeszczęśliwy, że może mieć z młodszym bratem czy siostrą ten sam wzór pościeli!

Dzieci kochają motyw lasu, zatem pościel z liskiem moontoon Leśne Kołysnaki z penością wywoła uśmiech na dziecięcej buźce i przyjemnie otuli do snu.