Komplety pościeli dla dzieci

Poszewki na poduszki

Plrześcieradła 120x60 cm

Pościel dla dzieci marki Moontoon odmieni sny Twojego dziecka!

Każdy rodzic marzy o wyjątkowych produktach dla swojego dziecka. Dlatego stworzyliśmy pościel dla dzieci inną niż wszystkie. To co wyróżnia pościel dla dzieci marki moontoon na tle pozostałych, to wspaniałe ilustracje, które ją zdobią. Zamiast standardowych pościeli w powtarzające się wzory, stworzyliśmy pościel dla dzieci, które zdobią specjalnie stworzone ilustracje. Ilustracje drukowane są w dużym formacie, każda specjalnie pod wymiar pościeli. Dzięki temu każdy komplet pościeli jest identyczny, a ilustracja wypełnia całą powierzchnię poszwy na kołdrę, czy poszewki na poduszkę. By jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą pościel dla dzieci moontoon jest ona drukowana dwustronnie, a każda kolekcja ma swój własny, dedykowany wzór na drugiej stronie. Dzięki temu możesz jej używać po obu stronach – w zależności od nastroju.

Duży format naszych wzorów pościeli dla dzieci jest atrakcyjny dla dzieci – chętnie poznają i odkrywają szczegóły ilustracji, a nawet zaprzyjaźniają się ze zwierzakami z ilustracji. Twoje dziecko pokocha ten nowy wymiar pościeli. To marzenie by zanurzyć się w tym niezwykłym klimacie, który stworzą w dziecięcym łóżku.

Pościel dla dzieci Moontoon – jakość na lata

Tworząc pościel dla dzieci moontoon zadbaliśmy o najwyższą jakość produktów. U nas nie ma miejsca na żadne kompromisy – pościel dla dzieci musi być “naj”. Dlatego też wybraliśmy najlepszej jakości, tkaną w Polscę 100% bawełnę o satnowym splocie. Dzieci wprost kochają nasze duże, kolorowe zwierzaki drukowane na pościeli, dlatego naduk musi być trwały, tak by nawet po wielokrotnym praniu nadal był intensywny i cieszył Twojego Malucha. Wybraliśmy zatem najtrwalszą metodę nadruku, która jednocześnie jest w 100% baezpieczna nawet dla niemowląt, co potwierdza cerytfikat Oeko-Tex Standard 100 (dotyczny zarówno nadruku, jak i tkaniny). Wisienką na torcie będzie jakość wykończenia. Nasza pościel dla dzieci szyta jest w małej, lokalnej szwali specjalizującej się w pościeli wyskiej jakości. Tworzona z największą starannością, najlepszymi metodami wykończenia.

Pościel dla Dzieci Moontoon – co znajdę w ofercie?

Pościel dla dzieci moontoon to kolekcje tematyczne w skład której wchodzą: