Zwroty

Zmieniłeś zdanie? Żaden problem!

Pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić zakupione u nas produkty bez podawania przyczyny. Masz na to 14 dni od czasu odebrania przesyłki. Produkty powinny być  nieużywne, z oryginalnymi metkami.

Jak to zrobić:
  1.  Wydrukuj i wypełnij formularz (dostępny tu) lub zapisz na kartce wszystkie informacje z formularza
  2. Zapakuj odpowiednio zwracane produkty wraz z formularzem zwrotu, tak aby nie uległy uszkodzeniu w transporcie – możesz użyć kartonu, w którym otrzymałeś zamówienie, ale nie jest to konieczne
  3. Odeślij paczkę na adres siedziby firmy (podany w formularzu zwrotu) w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia (liczone od dnia kolejnego). Pamiętaj, że ponosisz koszt odesłania towaru – nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.
  4. Po zweryfikowaniu zwrotu niezwłocznie zwrócimy Ci pieniądze w takiej samej formie, jakiej użyłeś przy płatności. Zwrócimy Ci również poniesione przez Ciebie koszty przesyłki (dostarczenia towaru do Ciebie), jednak tylko do wysokości najtańszej dostępnej u nas formy dostawy
O chęci zwrotu możesz poinformować nas również mailowo na adres: sklep@moontoon.pl (możesz załączyć skan formularza zwrotu lub zawrzeć w treści maila wszystkie informacje). Następnie postępuj zgonie z powyższymi krokami. W tym przypadku na odesłanie towaru masz 14 dni liczone od dnia poinformowania nas o chęci zwrotu.

Reklamacje

Jeśli masz problem z naszym produktem – poinformuj nas. Pomożemy!

Dokładamy wszelich starań, aby nasze produkty były wolne od wad. Może się jednak zdarzyć, że przeoczymy jakiś błąd, np. tkacki lub drukarski. Jeśli zadzieje się coś takiego, poinformuj nas, rozwiążemy problem.

Wyślij do nas maila na adres sklep@moontoon.pl podając:

  1. Datę zakupu/ numer zamówienia
  2. Rodzaj wadliwego produktu
  3. Opis wady produktu lub zdjęcia
  4. Preferowane rozwiązanie – zwrot, wymiana lub obniżenie ceny